Zdravím! Jsem Gábi a vítám tě na svém blogu, který je takovým pel melem všeho možného i nemožného.
Převážně tento blog slouží k monitoringu mé cesty za “lepším” (= silnějším, zdravějším, vyrovnanějším) já. 🙌 Na této cestě neustále zjišťuji, že se neznám až tak dobře, jak jsem si myslela, a že mám pěkně tvrdošíjnou hlavu (a to ve všech oblastech a názorech). Proto je to cesta občas pěkně trnitá a spíše než rovince se podobá sinusoidě (ups and downs jsou téměř na týdenním pořádku). Koneckonců o tom (a dalších věcech) se můžeš dočíst v mých článcích. ☺
Silnější a zdravější já by se však neobešlo bez pohybu, kterého se rozhodně nebojím. Cvičím. Docela dost. Běhám. Když je potřeba dostat něco z hlavy. Plavu. Zatím pravidelně každý týden. 🙈💪 Ale zpět ke cvičení – posilka a vše kolem ní mě doslova chytlo za ❤ po magisterských státnicích circa 3 roky zpět, kdy jsem potřebovala setřepat kila nabytá právě během státnicového “svaťáku”. A já to těžké železo a namožené svaly začala milovat!! 😍
A co ještě kromě pohybu miluji? “ajtý“, “ajťáky” a designování! 🤓 Pět let vysokoškolských studií v tomto oboru a jsem v tom až po uši! Miluji rýpání se v kódu a transformování svých myšlenek do reálných výstupů, miluji čmárání si na papír a tvorbu firemních identit, i když jen čistě pro sebe a známé (grafika a já je trošku komplikovanější kapitola)! Jsem člověk kreativní a v těchto odvětvích se můžu do sytosti vyblbnout. 😇
Ruku v ruce s těmito “chlapskými” tématy jde i moje záliba v technologiích (Apple rules it all) a Marveláckých či sci-fi filmech. Jsem geek a nestydím se za to! A co ještě kromě cvičení, IT a Marvel Universe mě baví? Rozhodně vaření (nejen) na bázi lowcarb stravovacího přístupu. A hlavně když je pro koho. 🙈
Tak pěknou zábavu při čtení! ☺